Lietuvos studentų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate LSU komandos pergalė

LSU Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže gruodžio 13 d. po ilgos pertraukos vyko Lietuvos studentų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo 9 Lietuvos aukštųjų mokyklų komandos. Čempionatas buvo organizuojamas kartu su LSU studentų atviru lengvosios atletikos čempionatu Z. Šveikausko ir A. Stanislovaičio taurėms laimėti.

Sportininkai varžėsi 21 – oje rungčių, nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentė Indrė Čelkienė, LSU rektorė dr. prof. Diana Rėklaitienė ir Jūratė Stanislovaitienė su dukra Emilija.

Rungčių nugalėtojai ir prizininkai:

60 m merginų bėgimo rungtyje nugalėtoja tapo Andrė Ožechauskaitė (KTU) įveikusi distanciją per 7,50 sek., antroje vietoje liko Lukrecija Sabaityte (VU) 7,58 sek., o trečioje EvelinaSavickaitė (KTU) 7,71 sek.

60 m vaikinų bėgime nugalėtoju tapo Kristupas Seikauskas (VDU) distanciją įveikęs per 6,82 sek., antrąją vietą iškovojo Lukas Šermukšnis (VDU) 7,22 sek., o trečioji vieta atiteko Rokui Berūkščiui (KTU) 7,22 sek.

Merginų 60 m barjeriniame bėgime nugalėtoja tapo Gabija Klimukaitė (VDU) 8,92 sek., antrąją vietą užėmė Gabriela Liminovič (VU) 9,88 sek.

Vaikinų 60 m barjeriniame bėgime nugalėtoju tapo Matas Vilinauskas (VDU) įveikęs distanciją per 8,42 sek., antroji vieta Lukas Šermukšnis (VDU) 8,54 sek., trečioji vieta Alanas Šablickas (VILNIUS TECH) 11,03 sek.

300 m bėgime moterims nugalėtoja tapo Lukrecija Sabaitytė (VU) nuotolį įveikusi per 39.70 sek., antroji vieta Roberta Žikaitė (LSU) 41.93 sek., trečioji vieta Karina Sorkina (VU) 47.01 sek.

300 m vyrų bėgime nugalėjo Lukas Sutkus (VU) nubėgęs per 35.84 sek., antroje vietoje liko Dariuš Križanovskij (MRU) 36.26 sek., trečioje Mykolas Juknius (KTU) 38.22 sek.

600 m bėgime moterims nugalėtoja tapo Augustė Žikaitė (LSU) 1:39,66 sek., aplenkusi Ksaverą Kochanovą (LSU) 1:40,12 sek. ir Guntarę Blažytę (VDU) 1:41,12 sek.

1000 m bėgime moterims pirmą vietą iškovojo Andra Tamašauskaitė (VDU) 2:59.05 sek., antra vieta Eglė Vaitulevičiūtė (VU) 3:04.66 sek., trečia vieta Karolina Bliujūtė (VU) 3:06.24 sek.

1000 m bėgime vyrams pirmą vietą iškovojo Justinas Laurinaitis (VILNIUS TECH) 2:37,28 sek., antroje vietoje Rokas Zubrickas (VDU) 2:39,34 sek., trečiąją vietą užėmė Lukas Prokopavičius (VILNIUS TECH) 2:40,90 sek.

3000 m bėgimas vyrams pirma vieta Ignas Dumbliauskas (VILNIUS TECH) 9:01,05 sek., antra vieta Robert Antanovič (VILNIUS TECH) 9:05,20 sek., trečia vieta Nedas Kasparas (KTU) 9:19,09 sek.

Satera Balčatytė (KU) šuolio į aukštį rungtyje užėmė pirmąją vietą 1,75 m, antroji Gintarė Tirevičiūtė (VDU) 1,70 m ir trečioji vieta Evelina Bukauskaitė (VDU) 1,70 m.

Ignas Bitinas (KTU) įveikė 2,05 m kartelę ir tapo šuolio į aukštį rungties nugalėtoju, antra vieta atiteko Edgarui Benkunskui (LSU) 2,00 m, trečia vieta Domantui Dobrėgai (LSU) 1,95 m.

Šuolis į tolį merginų rungtyje nugalėtoja tapo Urtė Kščenavičiūtė (LSU) 6,09 m, antra vieta Aistė Mižutavičiūtė (VDU) 5,86 m, trečia vieta Austė Macijauskaitė (LSU) 5,56 m.

Vyrų šuolis į tolį grupėje pirmą vietą iškovojo Airidas Zabarskas (VU) 7,14 m, antra vieta Edvinas Norvaiša (KU) 6,75 m, trečia vieta Domantas Dobrėga (LSU) 6,72 m.

Rutulio stūmimo moterų rungtyje čempione tapo Sonata Rudytė (VDU) 12,31 m, antra vieta Paulina Stuglytė (VDU) 12.21 m, trečia vieta Emilija Mockutė (KTU) 10,85 m.

Rutulio stūmimo vyrų rungtyje nugalėtoju tapo Simonas Bakanas (LSU) 16,90 m, antroji vieta Edgaras Benkunskas (LSU) 14,64 m, trečia vieta Tomas Sabašinskas (LSU) 14,44 m.

Estafetinis bėgimas moterims (800 + 600 + 400 + 200) nugalėtojomis tapo VU universiteto merginos 5:45,37 sek. Eglė Vaitulevičiūtė, Justina Lukošiūtė, Karolina Bliujūtė, Juana Beganskaitė.

Estafetinis bėgimas vyrams (800 + 600 + 400 + 200) nugalėtojais tapo VILNIUS TECH vaikinai 5:05,51 sek. Lukas Prokopavičius, Justinas Laurinaitis, Gytis Andreikėnas, Martas Juškys.

Komandinė įskaita:

I vieta – Lietuvos sporto universitetas (16102), komandos vadovas Jonas Čižauskas

II vieta – Vilniaus universitetas (15835), komandos vadovė Jūratė Armonienė

III vieta – Vytauto Didžiojo universitetas (15545), komandos vadovas Alfonsas Kazlauskas