LSU komanda tapo studentų futsal čempionato nugalėtoja

Kovo 2-3 dienomis Birštonas pulsavo futsalo ritmu. Šio miesto arenoje rungėsi 2024 metų Lietuvos studentų salės futbolo čempionato finalinio etapo dalyviai.

Į finalinį turnyrą pateko Klaipėdos universitetas (KU), Kauno technologijos universitetas (KTU), Lietuvos sporto universitetas (LSU), Vilniaus universitetas (VU) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU).

Varžybų formatas suteikė ypatingą sportinę intrigą, kadangi per dvi dienas komandos tarpusavyje sužaidė vieno rato sistema ir kiekvienos rungtynės keitė padėtį turnyro lentelėje. Tik po paskutinių rungtynių tarp LSU ir KTU komandų paaiškėjo prizininkų gretos.

Čempionato aukso medalius iškovojo LSU (9 taškai), sidabro medalius – Vilnius TECH (9 t.), bronzos medalius – KU (6 t.). Ketvirtą vietą užėmė KTU (3 t.), penktą vietą – VU (3 t.). Rezultatyviausiu finalinio etapo žaidėju tapo Dominykas Daunotavičius iš KTU komandos, įmušęs 7 įvarčius.

Apdovanojimus komandos ir žaidėjams įsteigė Lietuvos studentų futbolo lyga (LSFL) ir čempionato rėmėja „Hummel“. Juos sezono laureatams įteikė LSFL prezidentas Rimantas Turskis.

Naudingiausi komandų žaidėjais buvo pripažinti Ernestas Macenis (LSU), Edgaras Noreika (Vilnius TECH), Darius Jurgelevičius (KU), Gustas Zenkovas (KTU) ir Džiugas Omilevičius (VU).

Finalinio etapo rezultatai

Kovo 2 d. (šeštadienis): Vilnius TECH – KTU 2:1, VU – LSU 5:2, KTU – KU 5:6, Vilnius TECH – VU 1:0, KU – LSU 0:5.

Kovo 3 d. (sekmadienis): KTU – VU 3:2, VU – KU 3:4, LSU – Vilnius TECH 4:0, KU – Vilnius TECH 1:8, LSU – KTU 3:2.